Aktualności

Temat: W Grzawie powstanie siłownia zewętrzna ale............
wpis dodano: 2018-09-19, admin, żródło strony: Grzawa.eu

Sołectwo Grzawa jako jedno z dwóch w Gminie Miedźna, i jako jedno z czterech sołectw w naszym powiecie otrzymało dofinansowanie w kwocie 30.000 zł (minimum 20% wkładu własnego dofinansowanie Urzędu Gminy) z Urzędu Marszałkowskiego w ramach konkursu Przedsięwzięć Inicjatyw Lokalnych na zadanie pod nazwą "Budowa siłowni zewnętrznej na placu zabaw przy ul. Wiejskiej".
Siłownia ta powstanie, ale niestety nie w miejscu o które wnioskowała Rada Sołecka w Grzawie podejmując uchwałę jako załącznik do wniosku wymaganego w regulaminie konkursu. Niestety Wójt Gminy Miedźna zmienił lokalizację tej siłowni bez wcześniejszego uzgodnienia z Radą Sołecką, która była w tym zakresie wnioskodawcą. Zebranie Rady Sołeckiej zostało zwołane dopiero po fakcie, gdzie zostaliśmy postawieni nie jako pod ścianą, poinformowani przez radnego Pana Adama Wojtalę. Ostatecznie siłownia ma powstać na działce za Ośrodkiem Caritas w Grzawie.
Ta decyzja całkowicie zmienia koncepcję Rady Sołeckiej na zagospodarowanie już istniejącego placu zabaw, tak by było to miejsce spotkań wszystkich mieszkańców. Zmiana lokalizacji tej siłowni niestety na to nie pozwala! Mimo sporych wysiłków i zabiegów ze strony rady sołeckiej aby siłownia powstała na placu zabaw siłownia powstanie w innym miejscu niż założono pierwotnie.

wróć............

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój Nick:

Twój Komentarz:


Ostatnio dodane:

Wiadomości Grzawa
* Zapraszamy mieszkańców po odbiór flag
data wpis: 2019-04-23 , dodał: admin - admin (at) grzawa.eu
* Ogłoszenie o terminie oraz miejscu naboru wniosków na wymianę źródeł ciepła w ramach Programu ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Miedźna
data wpis: 2019-04-12 , dodał: admin - admin (at) grzawa.eu
* Zakończono meliorację rowów R4 i R5
data wpis: 2019-04-09 , dodał: admin - admin (at) grzawa.eu
* ULGA TERMOMODERNIZACYJNA
data wpis: 2019-04-01 , dodał: admin - admin (at) grzawa.eu
* Powiat otrzymał 3 mln zł dotacji na remonty dróg
data wpis: 2019-03-29 , dodał: admin - admin (at) grzawa.euWioski w internecie - strony internetowe wiosek - Grzawa
 
Wysuwany Like Box - www.blog.klocus.pl
facebook