Aktualności

Temat: W Grzawie powstanie siłownia zewętrzna ale............
wpis dodano: 2018-09-19, admin, żródło strony: Grzawa.eu

Sołectwo Grzawa jako jedno z dwóch w Gminie Miedźna, i jako jedno z czterech sołectw w naszym powiecie otrzymało dofinansowanie w kwocie 30.000 zł (minimum 20% wkładu własnego dofinansowanie Urzędu Gminy) z Urzędu Marszałkowskiego w ramach konkursu Przedsięwzięć Inicjatyw Lokalnych na zadanie pod nazwą "Budowa siłowni zewnętrznej na placu zabaw przy ul. Wiejskiej".
Siłownia ta powstanie, ale niestety nie w miejscu o które wnioskowała Rada Sołecka w Grzawie podejmując uchwałę jako załącznik do wniosku wymaganego w regulaminie konkursu. Niestety Wójt Gminy Miedźna zmienił lokalizację tej siłowni bez wcześniejszego uzgodnienia z Radą Sołecką, która była w tym zakresie wnioskodawcą. Zebranie Rady Sołeckiej zostało zwołane dopiero po fakcie, gdzie zostaliśmy postawieni nie jako pod ścianą, poinformowani przez radnego Pana Adama Wojtalę. Ostatecznie siłownia ma powstać na działce za Ośrodkiem Caritas w Grzawie.
Ta decyzja całkowicie zmienia koncepcję Rady Sołeckiej na zagospodarowanie już istniejącego placu zabaw, tak by było to miejsce spotkań wszystkich mieszkańców. Zmiana lokalizacji tej siłowni niestety na to nie pozwala! Mimo sporych wysiłków i zabiegów ze strony rady sołeckiej aby siłownia powstała na placu zabaw siłownia powstanie w innym miejscu niż założono pierwotnie.

wróć............

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój Nick:

Twój Komentarz:


Ostatnio dodane:

Wiadomości Grzawa
* Dożynki Gminne
data wpis: 2019-08-12 , dodał: admin - admin (at) grzawa.eu
* Punkt Obsługi Klienta w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Miedźna na rok 2019
data wpis: 2019-08-07 , dodał: admin - admin (at) grzawa.eu
* Podziękowania
data wpis: 2019-08-03 , dodał: admin - admin (at) grzawa.eu
* Bezpieczne wakacje na wsi
data wpis: 2019-06-24 , dodał: admin - admin (at) grzawa.eu
* Nowy Okres Zasiłkowy
data wpis: 2019-06-24 , dodał: admin - admin (at) grzawa.euWioski w internecie - strony internetowe wiosek - Grzawa
 
Wysuwany Like Box - www.blog.klocus.pl
facebook