Alarm smogowy:
2019-03-22 godz. 22:29   IJP: 9 - Zły , pył zawieszony PM 10 = 138 ug/m3    *    276 % normy    *    Temperatura = 8 ° C    *    Wilgotność = 83 %    *    Ciśnienie = 1030 hPa    *    Index UV = /10    *   Aktualności

Temat: Mikołaj był w Grzawie...
wpis dodano: 2018-12-10, admin, żródło strony: Grzawa.eu

Mikołaj się zbliża, dzieci się radują na salę w Grzawie spieszą i tak wyśpiewują: Prawdą jest, prawdą jest, że Święty Mikołaj dobry jest! Tegoroczne spotkanie z Mikołajem minęło Nam w miłej i sympatycznej atmosferze. Choć zimowa pogoda nie dopisała to dzieci wraz z rodzicami wręcz przeciwnie. Wszystkie pociechy aktywnie uczestniczyły w zabawach i tańcach przygotowanych przez Panią Mikołajową (Nutka Animacje).
Po zakończonej zabawie dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że na salę zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Dzieci były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz prezentów św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne i słuchały rodziców. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Żegnając się z dziećmi Mikołaj obiecał, że napewno wróci za rok.
Po spotkaniu na dzieci czekała kolejna atrakcja- pokaz baniek mydlanych. Pani Nutka stworzyła Nam piękny bańkowy tort, który zapłonął. Każdy mógł otrzymać bańkę z dymem w środku a dla odważnych czekało nie lada wyzwanie- zamknięcie w bańce mydlanej.

Dziękujemy Radzie Sołeckiej na czele z Panią Sołtys oraz sponsorom za tak wiele atrakcji oraz wspaniałą Zabawę.
wróć............

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój Nick:

Twój Komentarz:


Ostatnio dodane:

Wiadomości Grzawa
* Obrady VI Sesji Rady Gminy Miedźna
data wpis: 2019-03-20 , dodał: admin - admin (at) grzawa.eu
* Zebranie rady sołeckiej
data wpis: 2019-03-18 , dodał: admin - admin (at) grzawa.eu
* W Grzawie już po zebraniu wiejskim
data wpis: 2019-03-13 , dodał: admin - admin (at) grzawa.eu
* Zadania do ralizacji w ramach funduszu słeckiego na rok 2019
data wpis: 2019-03-12 , dodał: admin - admin (at) grzawa.eu
* Nowe ceny usług świadczonych przez Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.
data wpis: 2019-03-13 , dodał: admin - admin (at) grzawa.euWioski w internecie - strony internetowe wiosek - Grzawa
 
Wysuwany Like Box - www.blog.klocus.pl
facebook