Ogłoszenia

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GRZAWY
Szanowni Państwo,
wychodzimy do Was z propozycją przeprowadzenia zabiegów sterylizacji suk właścicielskich w miejscowości GRZAWA koło Miedźnej. Jesteśmy w stanie zaproponować na tę chwilę 5 takich zabiegów.

Zabiegi będą w pełni finansowane przez naszą organizację.

W pierwszej kolejności przyjmowane na zabieg będą suczki, które są najbardziej narażone na rodzenie szczeniąt co cieczkę czyli suczki mieszkające stale na zewnątrz (a wiemy, że kilka takich jest, niejednokrotnie widujemy stada psów kopulujące na środku ulicy w Grzawie).

Nosiliśmy się z takim pomysłem już od zeszłego roku, ale najpierw chcieliśmy wysterylizować i wykastrować wszystkie koty wolnożyjące z ul. Księża w Grzawie. Przez cały rok 2017 koty były wyłapywane i zawożone na zabiegi, profilaktycznie odpchlane, a później (zgodnie z ustawą) wypuszczane w miejsce bytowania. Z informacji od mieszkańców wiemy, że w tej chwili problem mnożących się kotów w tamtej okolicy już nie występuje. Z czego bardzo się cieszymy. Wszystkie zabiegi kastracji i sterylizacji kotów z ul. Księża zostały w pełni sfinansowane przez naszą Fundację.

Właścicielu, gospodarzu mieszkający w sołectwie GRZAWA - jeśli nie chcesz mieć ciągłego problemu ze szczeniętami - zadzwoń do nas i zgłoś swoją suczkę na zabieg.

MAMY TYLKO 5 MIEJSC!

Zgłoszenia przyjmujemy od pon-pt w godzinach 8-15.

Zachęcamy do kontaktu:
tel. 782 241 515

Data zamieszczenia:

2018-02-11
 
Wysuwany Like Box - www.blog.klocus.pl
facebook