Wybory

Poznaj kandydatów z okręgu nr 1 (Grzawa, Miedźna):



Agnieszka Janosz
Rada Gminy więcej...


Urszula Maryjosz
Rada Gminy
więcej...


Adam Wojtala
Rada Gminy
więcej...


Alojzy Wojciech
Rada Powiatu


Kandydaci do Rady Powiatu (okręg 2- Gmina Miedźna):


1. Barbara Bandoła
KWW Ziemia Pszczyńska

2. Danuta Kocurek
KW Prawo i Sprawiedliwość

3. Jadwiga Granatyr
KW Samorząd dla Mieszkańców

4. Roman Pająk
KW Samorząd dla Mieszkańców

5. Andrzej Stańczyk
KWW Ziemia Pszczyńska

6. Alojzy Wojciech
KW Prawo i Sprawiedliwość

7. Jerzy Domżoł
KW Samorząd dla Mieszkańców

8. Beata Komandera
KWW Ziemia Pszczyńska

9. Barbara Opołka-Kóska
KW Prawo i Sprawiedliwość

10. Bogdan Buss
KW Prawo i Sprawiedliwość

11. Kazimierz Ligęza
KWW Ziemia Pszczyńska

12. Krystyna Przewoźnik
KW Samorząd dla Mieszkańców

13. Ludwik Lisek
KW Prawo i Sprawiedliwość

14. Anna Noga
KW Samorząd dla Mieszkańców

15. Teresa Sochacka
KWW Ziemia Pszczyńska



Kandydaci na wójta:


1. Marcin Germanek
KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna

2. Bogdan Taranowski
KW Samorząd dla Mieszkańców

3. Jan Słoninka
KW Nowa Energia

4. ŚMIEJA Bronisław Marek
KW Prawo i Sprawiedliwość



Okręg nr 1:

1.Agnieszka Janosz
KW Prawo i Sprawiedliwość

2.Urszula Maryjosz
KW Samorząd dla Mieszkańców

3.Adam Wojtala
KWW Przyjazna Gmina



Okręg nr 2:

1.Marian Brandys 
KW Samorząd dla Mieszkańców

2.Andrzej Painta
KW Prawo i Sprawiedliwość

3.Marcin Jochem
KW Nowa Energia



Okręg nr 3:

1.Bartłomiej Botor 
KW Samorząd dla Mieszkańców

2.Piotr Muller
KW Prawo i Sprawiedliwość

3.Tomasz Nycz
KW Nowa Energia



Okręg nr 4:

1.Mariusz Wojtala
KW Samorząd dla Mieszkańców

2.Adam Jędrysek
KW Prawo i Sprawiedliwość



Okręg nr 5:

1.Stanisław Lubański
KW Samorząd dla Mieszkańców

2.Jan Nowak
KW Prawo i Sprawiedliwość

3.Marcin Drob
KW Nowa Energia

4.Katarzyna Tomska
KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna



Okręg nr 6:

1.Urszula Pękała
KW Samorząd dla Mieszkańców

2.Bogumiła Kulczyk
KW Nowa Energia



Okręg nr 7:

1.Urszula Urbańczyk
KW Samorząd dla Mieszkańców

2.Beata Kula
KW Prawo i Sprawiedliwość

3.Bronisława Niesyto
KW Nowa Energia

4.Henryk Rozmus
KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna



Okręg nr 8:

1.Marek Gruszka
KW Samorząd dla Mieszkańców

2.Adam Domasik
KW Nowa Energia

3.Adam Wrona
KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna



Okręg nr 9:

1.Stanisław Karbowy
KW Samorząd dla Mieszkańców

2.Janusz Starzec
KWW Przyjazna Gmina

3.Mirosław Jaroszewski
KW Nowa Energia

4.Marek Pawlik
KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna



Okręg nr 10:

1.Dariusz Sosna
KW Samorząd dla Mieszkańców

2.Maria Wacławczyk
KW Prawo i Sprawiedliwość

3.Łukasz Banaś
KW Nowa Energia

4.Krzysztof Wiertel
KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna



Okręg nr 11:

1.Małgorzata Antos
KW Samorząd dla Mieszkańców

2.Wojciech Smiłek
KW Prawo i Sprawiedliwość

3.Piotr Biszkant
KW Nowa Energia

4.Ismena Maląg – Wolnicka
KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna



Okręg nr 12:

1.Marek Mucha
KW Samorząd dla Mieszkańców

2.Elżbieta Buss
KW Prawo i Sprawiedliwość

3.Mateusz Moczulski
KW Nowa Energia

4.Kamil Sochacki
KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna



Okręg nr 13:

1.Zofia Białoń
KW Samorząd dla Mieszkańców

2.Kamil Jasiński
KW Prawo i Sprawiedliwość

3.Adam Lubecki
KW Nowa Energia



Okręg nr 14:

1.Józefa Waliczek
KW Samorząd dla Mieszkańców

2.Krzysztof Chwiendacz
KW Prawo i Sprawiedliwość

3.Wiesław Adamczyk
KW Nowa Energia



Okręg nr 15:

1.Lidia Smoszna
KW Prawo i Sprawiedliwość

2.Michał Przewoźnik
KWW Przyjazna Gmina

3.Sonia Libera
KW Nowa Energia

4.Joanna Grzywa
KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna






Wioski w internecie - strony internetowe wiosek - Grzawa
 
Wysuwany Like Box - www.blog.klocus.pl
facebook