Sołectwo Grzawa | Oficjalna strona sołectwa

XII Biesiada Grzawska


W sobotę 14 maja w Domu Socjalnym w Grzawie odbyła się XII Biesiada Grzawska organizowana przez Radę Sołecką i Koło Gospodyń Wiejskich, na której bawiło się blisko 150 osób. Dobra muzyka i świetne humory dopisywały biesiadnikom od początku imprezy dzięki wsparciu prowadzącego, Pana Bogusława Musiolika.
Nie zabrakło również i gwiazdy która odwiedziła nasze skromne progi- zespół Arkadia Band, który promował swoją nową płytę. Atmosfera była tak wspaniała, że zespół postanowił zabawić na Biesiadzie troszkę dłużej.

Biesiada obfitowała również w wiele innych atrakcji takich jak konkursy, zabawy taneczne oraz dzięki hojności naszych wspaniałych sponsorów można było wygrać wizytę w salonie fryzjerskim oraz salonie kosmetycznym. Wraz z nadejściem pierwszych promieni słonecznych biesiada dobiegła końca. Już nie możemy się doczekać kolejnej.

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom, dzięki którym ta impreza mogła się odbyć.

XII Biesiada Grzawska     XII Biesiada Grzawska     XII Biesiada Grzawska     XII Biesiada Grzawska     XII Biesiada Grzawska     XII Biesiada Grzawska     XII Biesiada Grzawska     XII Biesiada Grzawska     XII Biesiada Grzawska    

więcej.....Partnerzy imprezy

XII Biesiada Grzawska, aktrans.pl  Biesiada Grzawa  XI Biesiada Grzawska  XII Biesiada Grzawska, browar_dziedzice   XI Biesiada Grzawska   Biesiada Grzawa  XI Biesiada Grzawska   Biesiada Grzawska  XII Biesiada Grzawska, stalmach.pl  Biesiada Grzawa  XII Biesiada Grzawska 
- Hurtownia Napojów "Rosa"- Pszczyna
- Magazyn Towarów Msowych - p.Gretka i Gruszka
- Piotr Müller (transport kruszyw, usługi koparkami: wyburzenia, korytowania, podbudowy)
- Rafał i Marek Moroń
- Magdalena i Jakub Wojciech
- Gabriel Wojciech
- Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej WAMED s.c. Wałęga Irena, Wałęga Wiesław
- Salon Fryzjerski "Vega"
- Salon Fryzjerski Ewa Honc
- Szymon Mazur
- Andrzej Szweda (docieplanie i tynkowanie budynków - Goczałkowice )
- Kwiaciarnia p.Anna RzewiczokXI Biesiada Grzawska - archiwum
X Biesiada Grzawska - archiwumKomentarze:

Dodaj komentarz:

Twój Nick:

Twój Komentarz:

 
Wysuwany Like Box - www.blog.klocus.pl
facebook